Hakkımızda

RokoKey, ODTÜ Teknokent’te bulunan RokoDemi’nin bir hizmetidir. 2010 yılında bir grup akademisyen tarafından hizmete açılan firmamız “Eğitim İçin Teknoloji” üreten, araştıran ve geliştiren profesyonellerden oluşmaktadır. Çalışma alanlarımızın merkezini “Robotik Kodlama” oluşturmaktadır. Her projemizde geleceğin eğitimde olduğu bilinci ile eğitimin geleceği için çalışıyoruz. Değişen toplum yapısı ve eğitim ihtiyaçlarını öngörmek, yönlendirmek ve çözüm üretmek bizim varlık sebebimizdir.


RokoKey ile okul öncesi ve ilkokul düzeyinde robotik kodlama temellerinini verilmesi çeşitli deneyler ile öğrenmenini kolaylaştırılması amaçlanmıştır.


Çocuklarımıza kazandırmaya çalıştığımız iletişim becerisinin iyi bir örneği olabilmek adına, daha fazla bilgi almak isteyen herkesin bize mesai saatleri içerisinde telefondan veya günün her saatinde e- posta adresimizden ulaşmasını isteriz. Eğer bizleri ve çalışma ortamımızı yakından görmek isterseniz, sizleri verilen adresimizde kahve içmeye bekliyor olacağız.


Adres: ODTÜ Teknokent • OSTİM Yerleşkesi | ANKARA 
Telefon: +90 312 231 2010 
Mobil: +90 544 231 2010 
E-Postal: [email protected]

Yükleniyor